ساک دستی ساک خرید کاغذی و مقوایی

ساک دستی و ساک خرید کاغذی، از جنس کاغذ یا مقوا با گرماژهای مختلف تولید می شوند. این نوع از ساک دستی و ساک خریدها می توانند به صورت چاپ افست، طلاکوب و نقره کوب، برجسته و ... تهیه شوند. همچنین ساک دستی و ساک خرید کاغذی قابلیت سلفون و یووی شدن را دارد که معمولا از سلفون برای بالا بردن مقاومت و ضد آب نمودن ساک تبلیغاتی کاغذی استفاده می شود و از یووی معمولا به صورت یووی موضعی یا انواع دیگر یووی برای ایجاد افکت های زیبا روی ساک دستی و ساک خرید کاغذی استفاده می شود.

مزایای ساک دستی و ساک خرید کاغذی

مزیت این نوع ساک دستی و ساک خریدها نسبت به ساک دستی و ساک خرید پارچه ای (برای مشاهده ساک دستی های پارچه ای روی لینک کلیک کنید) قابلیت انجام چاپ چهار رنگ ترکیبی روی آنها می باشد که امکان چاپ تصاویر با بهترین کیفیت ممکن را موجب می شود.

انواع ساک دستی و ساک خرید کاغذی

  • ساک دستی و ساک خرید گلاسه: این نوع ساک دستی و ساک خرید روی کاغذها و مقواهای گلاسه از گرماژ 80 کرم تا 300 گرم قابل تولید هستند که قابلیت سلفون کشی هم دارند.
  • ساک دستی و ساک خرید فانتزی: این نوع ساک دستی و ساک خرید کاغذی از کاغذهای بافت دار و طرح دار تولید می گردند و قابلیت سلفون کشی را ندارند.
  • ساک دستی و ساک خرید تحریر: این نوع ساک دستی و ساک خرید کاغذی از جنس کاغذهای تحریر یا مقواهای کارتی تولید می گردند و قابلیت سلفون کشی ندارند. بنابراین استحکام کمتری دارند و بهتر است در ابعاد کوچک تولید شوند.
  • ساک دستی و ساک خرید کرافت: کاغذ این نوع ساک دستی و ساک خریدها کاغذ ارزانتری به نسبت بقیه مدلهای ساک دستی کاغذی می باشد و برای چاپ روی آن باید نهایت دقت در طراحی انجام گیرد. این نوع ساک دستی و ساک خرید کاغذی معمولا برای کارهای پر تیراژ استفاده می گردد.

سایزهای استاندارد ساک دستی و ساک خرید کاغذی

ساک دستی و ساک خرید کاغذی طبق سفارش مشتری با هر ابعادی قابل تولید هستند. مسئله مهم در ابعاد ساک دستی یا ساک خرید کاغذی این است که سایزها را طوری انتخاب کنیم که کمترین دور ریز کاغذ را داشته باشد. تعدادی از ابعاد مناسب برای ساک دستی های کاغذی عبارتند از: 8*16*26 و 9*24*25 و 7*22*37 و 9*25*35 و 9*25*40 و 11*33*48 و 12*41*57. این ابعاد قابل تغییر می باشند. به عنوان مثال می توان از عرض ساک کم کرده و به عطف یا کاست آن اضافه کنیم و بالعکس.

ساک دستی, ساک خرید, ساک دستی پارچه ای, ساک دستی سوزنی, ساک دستی برزنتی, ساک دستی تبلیغاتی, ساک تبلیغاتی

آفتابگیر تبلیغاتی, آفتابگیر ماشین, آفتابگیر اتومبیل, آفتابگیر خودرو, آفتابگیر عینکی, آفتابگیر شیشه جلو

تولید کننده هدایای تبلیغاتی, هدیه تبلیغاتی, کلاه تبلیغاتی, کلاه پارچه ای, کلاه کتان, کلاه فلامنت