ساک دستی و ساک خرید پارچه ای تبلیغاتی

ساک دستی های پارچه ای از نوعی منسوجات بی بافت یا همان اسپان باند تولید می شوند که کاملا قابل بازیافت بوده و می توانند به صورت طبیعی تجزیه شوند . مهمترین ویژگی این نوع ساک دستی سازگار بودن با محیط زیست است و علاوه بر قابلیت نفوذ پذیری هوا ، ضد آب نیز می باشد . ساک دستی های پارچه ای برای مصارف تبلیغاتی ، نمایشگاهی ، فروشگاهی و ... گزینه ای عالی هستند و معمولا دارای طیف وسیعی از رنگ ها ، سایز ها و طرح هایی می باشند که می تواند برای اهداف مختلف به کار گرفته شود . امروزه ساک دستی های پارچه ای بسیار محبوب و مرسوم هستند که مطمئنا برای اکثر مشتریان شما نیز جذاب خواهند بود . به دلیل استحکام ، دوام و کیفیت بسیار بالای ساک دستی های پارچه ای می توان از آن ها برای ترویج نام تجاری ، لوگو ، شعار و یا سایر اطلاعات استفاده نمود.

نقش ققنوس مجهز به کارگاه تولید ساک دستی و ساک خرید پارچه ای تبلیغاتی از جنس سوزنی بافتینه، واترپروف، برزنتی، جودون و متقال با بهترین دستگاه ها و چرخ کارهای ماهر در طر حها و رنگ های متنوع  و مجهز به دستگاه های چاپ روی ساک دستی و ساک خرید تبلیغاتی با بهترین کیفیت دوخت و چاپ می باشد. ساک دستی و ساک خریدهای تبلیغاتی تولیدی ما را می توانید در تصاویر پایین مشاهده کنید. این مجموعه همچنین قادر است طرح های پیشنهادی مشتری را نیز تولید نماید.

تفاوت ساک دستی های دوختی با التراسونیک پرسی

  •  ساک دستی های دوختی: این نوع از ساک دستی ها به وسیله چرخ های خیاطی صنعتی و به وسیله نخ دوخته می شوند و در کناره ها نوار دوزی می شوند. این ساک دستی ها استحکام بالایی دارند و می توانند وزن زیادی را تحمل کنند.
  •  ساک دستی های التراسونیک یا پرسی: در تولید این نوع از ساک دستی ها از دستگاه های حرارتی مخصوصی استفاده می شود که کناره های ساک را به کمک حرارت به یکدیگر پرس می کند. این نوع ساک ها در مقایسه با ساک های دوخته شده از استحکام و توان کمتری برخوردارند.

مزایای ساک دستی (ساک خرید) پارچه ای تبلیغاتی

 از ساک دستی و ساک خرید پارچه ای تبلیغاتی در نمایشگاه ها، فروشگاه ها و زمانی که شرکت ها هدایای تبلیغاتی خود را جهت تبلیغ نام شرکت یا برند خود به مشتریانشان می دهند استفاده می شود. ساک دستی و ساک خرید پارچه ای تبلیغاتی به دلیل قیمت مناسبی که دارند و همچنین کیفیت و ماندگاری طولانی جزو به صرفه ترین نوع هدایای تبلیغاتی هستند. همچنین به دلیل استفاده مداوم از آن شرکت ها این شانس را دارند که نام شرکت و برندشان در حین حمل ساک دستی و ساک خرید پارچه ای تبلیغاتی توسط اشخاص در مکانهای مختلف و توسط افراد بیشتری دیده شود. چاپ بر روی ساک دستی و ساک خرید پارچه ای تبلیغاتی تا چهار رنگ قابل اجراست با این تفاوت که بر خلاف ساک دستی و ساک خرید کاغذی و مقوایی نمی توان از ترکیب رنگ ها استفاده کرد. چاپ ساک دستی و ساک خرید پارچه ای به روش چاپ سیلک انجام می پذیرد.

انواع جنس ساک دستی و ساک خرید پارچه ای تبلیغاتی

  •  ساک دستی و ساک خرید سوزنی (بافتینه): این نوع ساک دستی و ساک خرید از جنس پارچه سوزنی (بافتینه) در گرماژ 60 و 70 و 90 گرم تولید می شوند.
  •  ساک دستی و ساک خرید واترپروف یا برزنتی: این نوع ساک دستی و ساک خرید از جنس پارچه های ضد آب می باشند و جنس آنها از ساک دستی و ساک خریدهای سوزنی استقامت بیشتری دارد.
  •  ساک دستی و ساک خرید جودون: جودون نوعی پارچه هم بافت پارچه سوزنی است با این تفاوت که از نظر مقاومت از پارجه های سوزنی متراکم تر و مستحکم تر هستند.
  •  ساک دستی و ساک خرید متقال: پارچه این نوع ساک دستی و ساک خرید از نخ می باشد و قابلیت بازگشت به طبیعت دارد. همان جنس پارچه گونی های برنج است.

ساک دستی, ساک خرید, ساک دستی پارچه ای, ساک دستی سوزنی, ساک دستی برزنتی, ساک دستی تبلیغاتی, ساک تبلیغاتی

آفتابگیر تبلیغاتی, آفتابگیر ماشین, آفتابگیر اتومبیل, آفتابگیر خودرو, آفتابگیر عینکی, آفتابگیر شیشه جلو

تولید کننده هدایای تبلیغاتی, هدیه تبلیغاتی, کلاه تبلیغاتی, کلاه پارچه ای, کلاه کتان, کلاه فلامنت